• Anasayfa
 • Favorilere Ekle

Sakarya Dişhekimleri Odası ile Türk Ekonomi Bankası A.Ş. arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

                                                                                                    

 SAKARYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI

           

 

22/05/2018

 İlgili teklifimiz SAKARYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI ile Türk Ekonomi Bankası A.Ş. arasında imzalanacak olan işbirliği anlaşmasının detaylarını içermektedir. SAKARYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI ne ve dernek üyelerine sunulacak avantajlar aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca, iş birliği anlaşmamız ile dernek üyesi hekimlerimize sağlayacağımız bankacılık hizmetlerimizin ve ayrıcalıklarımızın duyurularda ve internet sayfalarınızda yer almasını içeren anlaşma için hazırlamış olduğumuz teklifimiz aşağıda yer almakta olup değerlendirmelerinize sunulmaktadır. 

 

Ortak çalışmamızın güçlü bir işbirliğini de beraberinde getirmesini temenni eder, iş hayatınızda başarılar dileriz. 

 

           

      

Saygılarımızla,

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

ADAPAZARI ŞUBE     UFUK BALCI                                                   TOLGA BERAY
TEB ADAPAZARI ŞUBE MÜDÜRÜ                 SAKARYA DİŞHEKİMLERİ ODASI
                                                                         BAŞKANI
                                          
                                                      

 

 

TÜRK EKONOMİ BANKASI HAKKINDA

 

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır.

 

  

 • SAKARYA DİŞ HEKİMLERİ ODA üyelerine, Bankamızdan 5.000 TL, 12 ay vadeye kadar

 “0 faizli”  ihtiyaç kredisi* kullanma imkanı sunulacaktır.

 

 • 5.000.-TL , 0 faizli kredi kullanım şartında; binde 5 dosya masrafı, 1 adet otomatik ödeme tanımlanması, kredi bağlantılı hayat sigortası, ve kredi kartı sahipliği aranacaktır.

 

 • Üyelere özel sunduğumuz; TEB Yıldız Priority ve TEB Platinum kredi kart ayrıcalıkları ekte yer almaktadır.

 

   

TEB YILDIZ PRİORİTY CARD

TEB Yıldız Priority Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

Yıldız Priority Card 2014 MasterCard Ödülleri jürisi tarafından yapılan değerlendirmede “Yılın En İyi Müşteri Değeri” kategorisinde “En Yaratıcı Kredi Kartı” seçildi.

 • En Yaratıcı Kredi Kartı

 

 • Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus **

 

 Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir.

 

 • Ücretsiz Motovale Hizmeti **

 

 • Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı

 

 • Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus

 

 • Ücretsiz Lounge Konforu **

 

 • Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim **

 

 • Ücretsiz Transfer Hizmeti **

 

 • TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti

 

 • Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar

 

 • Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'de

 

 • Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti **

** Hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstre tutarınızın en az  2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 261 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Etkinlik Takvimi