• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

TDB Delegeleri

15. DÖNEM TDB DELEGELERİ Hüseyin Volkan AŞÇI

1955 yılında Erzincan’da doğan Hüseyin Volkan AŞÇI, 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Düzce’de özel bir poliklinikte diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 Bekir Murat GÜNER

1963 yılında İzmir’de doğan Bekir Murat GÜNER, 1987 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da özel bir poliklinikte diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
 Samet HACIOĞLU

1983 yılında Sakarya’da doğan Samet HACIOĞLU, 2006 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da özel bir poliklinikte diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 Abdülkerim MUTİ

1960 yılında Sakarya’da doğan A. Kerim MUTİ, 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da serbest diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 Yeşim SARAÇ

1967 yılında Sakarya’da doğan Yeşim SARAÇ, 1989 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da serbest diş hekimliği yapmakta olan Yeşim SARAÇ, aynı zamanda TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) Yönetim Kurulu Saymanıdır. Levent ŞENER

1976 yılında Sakarya’da doğan Levent ŞENER, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da serbest diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 Dr. Gökhan UZEL

1979 yılında Sakarya’da doğan Dr. Gökhan UZEL, 2004 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sakarya’da özel bir poliklinikte diş hekimliği yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Etkinlik Takvimi